Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 серпня, 15:25:50

Безробітним пропонують роботу в поліції

01.04.2017   12:06Агенцiя

Протягом другої половини березня на Чернігівщині відбувався черговий набір кандидатів на службу в поліції до територіальних відділів та відділень управління Національної поліції. Допомогти поліціянтам укомплектувати вільні вакансії взялася служба зайнятості.

З цією метою майже в усіх центрах зайнятості області для безробітних, зокрема учасників АТО, було проведено низку інформаційних семінарів, презентацій роботодавця, ярмарків вакансій за участю представників правоохоронних органів.

Вони ознайомили учасників з роботою поліції, змінами, які відбулися в правоохоронній системі у зв’язку з реформуванням, перевагами та викликами професії поліцейського, наявними вакансіями, вимогами до кандидатів.

За інформацією Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, серед 38 вакантних посад половину становлять посади інспекторів сектору реагування патрульної поліції, 13 вакантних посад інспекторів та старших інспекторів ізолятора тимчасового тримання і 5 – інспекторів та старших інспекторів з інформаційної підтримки. За віддану роботу держава гарантує поліцейським зарплату понад 7000 грн, соціальний пакет, професійну підготовку за міжнародними стандартами, перспективу кар\'єрного росту.

Загалом в області центрами зайнятості було проведено 26 заходів з орієнтації на службу в поліції, до участі в яких залучено понад 300 безробітних. Зокрема вже 10 шукачів роботи виявили бажання служити, тому були направлені у районні відділення поліції для проходження співбесід.


Валентина Федусь   

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини