Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 23:57:08

Апеляційним судом відмовлено у стягненні понад 25 млн грн з бюджету

01.04.2017   09:00Агенцiя

Органи прокуратури області постійно проводять роботу щодо захисту державних інтересів та недопущення їх порушення шляхом вступу в розгляд судових справ за позовами інших осіб про стягнення коштів з держави.

Так, Київським апеляційним господарським судом 16.03.2017 відхилено апеляційну скаргу представника позивача та підтримано правову позицію прокуратури, яка вступала у справу в інтересах Чернігівської митниці ДФС та Державної казначейської служби за позовом одного із підприємств про стягнення бюджету понад 12 млн. грн. упущеної вигоди від несвоєчасної реалізації зернових та таку ж суму моральної шкоди, завданої неправомірними діями державних органів.

У судах першої та апеляційної інстанцій прокурором вдалося повною мірою спростувати докази, надані стороною позивача, у т.ч. висновки експертних досліджень та відстояти правову позицію про безпідставність заявлених позовних вимог.

Відтак завдяки послідовно вжитим заходам та принциповій позиції органів прокуратури в задоволенні заявлених вимог відмовлено, чим упереджено незаконне стягнення понад 25 млн. грн. з Державного бюджету України.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини