За березень вогнеборці ліквідували понад 200 пожеж у природних екологічних системах
Не дивлячись на неодноразові застереження рятувальників щодо небезпеки спалювання сміття та сухої рослинності, населення продовжує нехтувати заходами безпеки, що призводить до виникнення пожеж в природних екологічних системах та приватному житловому секторі.
Як наслідок, лише з початку березня рятувальники Чернігівщини ліквідували 211 пожеж у екосистемах на загальній площі понад 750 га, а також 17 пожеж у житловому секторі громадян.
Минулої доби вогнеборці Управління ДСНС України у Чернігівській області виїздили на гасіння 17 пожеж, що виникли на відкритих територіях Борзнянського, Городнянського, Козелецького, Корюківського, Менського, Ніжинського, Прилуцького, Ріпкинського, Сновського, Сосницького, Талалаївського та Чернігівського районів. Площа пройдена вогнем склала понад 17 га.
У зв’язку з цим, Управління ДСНС України у Чернігівській області вкотре звертається до населення з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та проявляти обережність у поводженні з вогнем в житловому секторі, а також перебуваючи у лісових масивах, на відкритих територіях та біля торфовищ.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Опалювальний сезон 2025/2026 завершується у Чернігові 3 квітня 11:43
У Чернігові опалювальний сезон 2025/2026 завершується у п’ятницю, 3 квітня 2026 року, у зв’язку з тим, що середньодобова температура зовнішнього повітря вже перевищує +8 °C і, за прогнозами, утримуватиметься на цьому рівні до кінця тижня.
На Чернігівщині поліція розслідує факт масової загибелі риби у водоймі 11:21
За фактом масової загибелі риби у водоймі на території Менської громади Корюківського району поліція розслідує кримінальне провадження.
На Чернігівщині триває реалізація програми Скринінг здоров’я 40+. Завдання – охопити всю область 10:50
У Чернігівській області триває реалізація програми профілактичного медичного обстеження для жителів віком 40 років і старше.
Робоча група обстежила безбар’єрний маршрут від «Чернігівської політехніки» до міської лікарні №2 10:34
25 березня 2026 року на виконання рішення Ради безбар’єрності при виконавчому комітеті міської ради (далі — Рада безбар’єрності) та відповідно до Плану заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року на території Чернігівської міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 07.07.2025 № 420, члени робочої групи провели попереднє обстеження безбар’єрного маршруту.