Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 15:58:14

2 снаряди на подвір’ї нежитлового будинку знайшли шукачі металу

27.10.2011   07:25

Вранці 25-го жовтня у селі Шведчина Семенівського району місцеві шукачі металу на подвір’ї нежитлового будинку натрапили на два артилерійські снаряди часів Великої Вітчизняної війни.

Спочатку чоловіки подумали, що це металева труба і витягли один предмет із землі. Ним виявився артснаряд калібру 76 мм, який знаходився у бойовому стані.

Розгледівши небезпечну знахідку, чоловіки злякались, тож інший снаряд не чіпали, а викликали рятувальників районного відділу УМНС в Чернігівській області.

Того ж дня на місце пригоди прибула і група піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення. Фахівці МНС обстежили територію, а згодом вивезли небезпечні предмети у спеціально відведене місце та о 14:30 їх знищили.

У зв’язку з цим, рятувальники звертають увагу населення на необхідності дотримання заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних, або схожих на них предметів. Не чіпайте їх, адже цим мають займатись лише фахівці. Повідомте про подію оперативно-рятувальну службу по телефону – 101.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини