Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 12:48:41

Всеукраїнська Кампанія 2500 сакур розпочалася сьогодні з Чернігова

23.03.2017   15:07

Сьогодні у Чернігові з офіційним візитом перебувала аташе економічного відділу Посольства Японії в Україні Іто Юрі.

У Чернігівській міській раді поважну гостю зустрів міський голова Владислав Атрошенко.  

Під час зустрічі сторони обговорили можливості розширення співробітництва між двома країнами.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зазначив, що за 25 років дипломатичних відносин та партнерства Японія надала $3,1 млрд  допомоги Україні, і лише за період з 2014 року, коли наша країні переживає важкі часи агресії – понад $1,8 млрд.

Аташе економічного відділу Посольства Японії в Україні Іто Юрі розповіла про досвід співпраці Японії з Чернігівщиною, зокрема, у обласний туберкульозний диспансер закуплено лабораторне обладнання.

Вона також повідомила, що до 25-річчя дипломатичних відносин між двома країнами уряд Японії проводить «Кампанію 2500 сакур», яка сьогодні розпочинається у Чернігові. Сакури, висаджені по різних містах України, символізуватимуть дружбу між народами України та Японії.

Для Іто Юрі провели також коротку презентацію ресурсного потенціалу м. Чернігова, відзначивши багату історико-культурну спадщину перспективні можливості розвитку туризму.

Владислав Атрошенко запевнив, що міська влада Чернігова відкрита для співпраці та підтримки спільних взаємовигідних проектів, зокрема він висловив зацікавленість міста у пропозиціях щодо будівництва сміттєпереробного заводу.

Після зустрічі Іто Юрі разом з Владиславом Атрошенком взяли участь у закладці Алеї сакур у сквері біля ТРЦ «МЕГА ЦЕНТР». Загалом висаджено 51 деревце, це саджанці сакури «Роял Бургунді», акліматизовані до природних умов України.

Під час спілкування з пресою Іто Юрі говорила про те, що сакура – символ Японії и японської культури, який японці шанують з давніх часів, і відтепер чернігівці також матимуть змогу милуватися чарівним цвітінням цих дерев.

 
Довідково:

Згідно з Указом Президента України Перта Порошенка 2017 рік оголошений Роком Японії в Україні. Крім того, цього року також виповнюється 25 років встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією. Японія підтримує Україну в питаннях демократичних реформ та збереження суверенітету та територіальної цілісності.Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини