Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 грудня, 15:18:50

Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС не усунуто фінансових порушень, що призвели до втрат

23.03.2017   14:53Агенцiя

Фахівцями Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час проведеної в липні минулого року планової ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Державного підприємства „Управління забезпечення функціонування об’єктів Чорнобильської АЕС” виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 6,8 млн. гривень.

Зокрема, Підприємством завищено витрати на оплату праці внаслідок встановлення непередбачених законодавством надбавок і доплат або їх завищення на суму 5,3 млн гривень.

Разом з тим, Підприємством сплачено внесків до державних цільових фондів по незаконно виплачених сумах по оплаті праці, що призвело до втрати 0,3 млн гривень.

Водночас, при формуванні потреби в бюджетних коштах зайво включено видатки на виплату заробітної плати та ЄСВ (видатки, що повинні здійснюватись за рахунок плати за надані послуги), внаслідок чого Підприємством завищено потреби у бюджетних асигнуваннях на суму майже 0,8 млн гривень. 

Окрім того, посадовими особами підприємства всупереч законодавству відчужено на користь суб'єктів державної форми власності  2 автомобілі балансовою вартістю майже 0,4 млн грн  без отримання дозволу відповідного суб'єкта управління майном – Державного агентства України з управління зоною відчуження.

За недотримання законодавства з фінансових питань на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Директору Підприємства надіслано вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Матеріали ревізії передано до Управління захисту економіки в Київській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.
Про результати ревізії проінформовано прокуратуру Київської області.

Слід зазначити, що на даний час порушення не усунуті.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині + 15 «Класів безпеки» 14:27

У рамках Всеукраїнського проєкту в Чернігівському районівпродовж тижня відкрито 15“Класів безпеки”.

В’ячеслав Чаус вступився за сумлінних платників податків: Відчепіться від бізнесу! 14:24

Тема створення додаткових бар’єрів для бізнесу Головним управлінням ДПС в Чернігівській області знайшла своє продовження у сьогоднішньому брифінгу в медіацентрі ОВА.

Завдали шкоду довкіллю на 32 мільйони гривень: правоохоронці скерували до суду провадження про забруднення земель 14:22

Слідчі Головного управління Нацполіції в області завершили досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях щодо забруднення земель у Прилуцькому районі небезпечними відходами нафтовидобувної галузі. Матеріали проваджень з обвинувальними актами передано прокурору для направлення до суду.

Ніжинська поліція розслідує обставини травмування чоловіка на залізничних коліях 14:20

Вчора, близько 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у Носівці на залізничному вокзалі потяг травмував людину.

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються

Виконавчий комітет встановив тарифи на опалення і гарячу воду для абонентів КП «ТКЕ». Для населення вони не змінюються 14:18

30 листопада виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії, послуги з постачання гарячої води КП «ТКЕ», яке здійснює господарську діяльність на ТЕЦ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини