Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 жовтня, 14:40:59

Дитячий будинок на Чернігівщині купив у "Доброго лікаря" найдорожчий в Україні новокаїн

23.03.2017   11:37

Донецьких лікарень вийшло найбільше у рейтингу установ, купують знеболювальне Новокаїн найдорожче по всій Україні. Але рекорд встановили у дитячому будинку на Чернігівщині. Про це свідчать дані моніторингу «Наших грошей» фармацевтичних закупівель у системі «Прозорро».

В огляд потрапили 137 угод по закупівлі розчину Новокаїну медичними закладами в різних регіонах України за останні чотири місяці.

Розчин Новокаїну 0,5% купували по ціні від 8,41 до 23,34 грн. за упаковку з десяти ампул 5 мл. Середня ціна склала 14,98 грн.

Більша частина замовників купувала препарат дешевше, і найнижча ціна була у Київської обласної лікарні №2 по угоді з «Київмедпрепаратом» (8,41 грн. за упаковку).

Найдорожчий Новокаїн виявився у Замглайського дитячого будинку-інтернату (Чернігівська обл., Ріпкинський район). ТОВ «Добрий лікар» продало його по 23,34 грн. що втричі дорожче від вищевказаної найдешевшої закупівлі і у півтора рази дорожче від середнього рівня.

Дитбудинок проводив відкриті торги на закупівлю препаратів. Переможцем тендеру мав стати великий фармдистрибутор «БаДМ», який зробив пропозицію на 8% дешевше від «Доброго лікаря». Однак згодом тендерний комітет коротко повідомив, що дистрибутор відмовився від укладання угоди, і контракт перейшов більш дорогому конкуренту.

Власниками чернігівського ТОВ «Добрий лікар» є Юрій Щепінський та Олександр Семінько. Замглайський дитбудинок очолює Сергій Могильний.

Загалом 55 закупівель відбулись по цінам вище середньої. У цьому переліку найбільше дніпропетровських (8), донецьких (6) та київських (6) установ.


http://nashigroshi.org/2017/03/23/dytyachyj-budynok-na-chernihivschyni-kupyv-u-dobroho-likarya-najdorozhchyj-v-ukrajini-novokajin/

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини