Рятувальники відкрили двері помешкання де перебувала зачиненою 2-річна дитина
21 березня о 09:35 до оперативно-координаційного центру УДСНС України у Чернігівській області зателефонувала 25-річна мешканка однієї з кімнат п'ятиповерхового будинку, що по вул. Волковича, 5 в обласному центрі.
Жінка звернулась з проханням відкрити двері її помешкання, адже поки вона перебувала в приміщенні загальної кухні, 2-річна дитина випадково зачинила вхідні двері кімнати.
На місце пригоди оперативно прибуло відділення пожежно-рятувальної частини м. Чернігів.
По пожежній автодрабині рятувальник піднявся до третього поверху, відігнув пластикове вікно і, таким чином, потрапив у помешкання та відкрив вхідні двері стурбованій матері. На щастя, за відсутності дорослих з дівчинкою нічого не трапилося.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:30
Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.
Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28
Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.
На Чернігівщині триває посівна: аграрії засіяли майже 28 тисяч га ярих зернових і зернобобових 11:26
А це – майже 5% від прогнозованої площі у 572,9 тис. гектарів.
Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22
З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.
21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19
День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression