Поліція викрила два незаконні гральні заклади
Заклади в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавали незаконні послуги у сфері грального бізнесу на комп'ютерах-симуляторах.
В рамках розслідування кримінального провадження працівниками управління захисту економіки в Чернігівській області спільно з працівниками ГУНП в Чернігівській області були проведені 2 санкціоновані обшуки в місті Ніжині, в ході яких викрито 2 гральні заклади, де в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавались послуги у сфері грального бізнесу.
Так, в приміщенні лотомаркету по вулиці Шевченка в ході обшуку виявлено та вилучено 14 системних блоків комп'ютерів, 14 моніторів до них, ноутбук, 3 відеокамери спостереження та грошові кошти в розмірі 17 тисяч гривень та 300 доларів США. В приміщенні знаходилися адміністратор, охоронець та гравці, особи яких встановлені.
В приміщенні лотомаркету по вулиці Батюка в ході обшуку виявлено та вилучено 21 системний блок комп'ютерів, 21 монітор до них та грошові кошти в розмірі 3 тисячі гривень. В приміщенні знаходився адміністратор, особу якого встановлено.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) - карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Триває досудове розслідування.
За інформацією УЗЕ в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
За матеріалами СБУ заочний вирок отримав рашист, який під час окупації Чернігівщини катував місцевих мешканців 17:20
За доказовою базою Служби безпеки заочний вирок у вигляді 12 років позбавлення волі отримав ще один російський військовий, який причетний до воєнних злочинів під час тимчасової окупації частини Чернігівської області.
У Прилуках та на Ніжинщині поліцейські викрили місцевих мешканців у незаконному зберіганні боєприпасів 16:24
Співробітники відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 53-річного прилучанина виявили та вилучили гранату із запалом.
Увага! Поліція Чернігівщини розшукує зниклу безвісти 16-річну дівчину 16:22
Чернігівським районним управлінням поліції розшукується безвісти зникла Маценко Софія Василівна, 2009 року народження, мешканка Чернігова.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 3 особи.
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.