Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 жовтня, 12:49:01

Визначена перша вулиця, яка буде асфальтуватися за програмою 80/20

17.03.2017   07:35

У Чернігові вулиця Ривкіна (це мікрорайон Півці) стане першою в місті, яка проведе асфальтування спільним коштом бюджету і мешканців по «Програмі розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектора на 2016-2020 роки».

Відповідне рішення за заявою мешканців вулиці прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради. 

Загальна вартість запланованих робіт - 820 тис грн. Будуть зроблені капітальний ремонт дороги, улаштування з’їздів та пішохідної доріжки.

«Програма розвитку інженерно-транспортної інфраструктури приватного сектора на 2016-2020 роки» була затверджена депутатами  27 жовтня 2016 року на 12 сесії 7 скликання.  Головною метою розробки програми було залучення мешканців приватного сектору до покращення благоустрою та поліпшення умов їх проживання шляхом об'єднання зусиль Чернігівської міської ради та її виконавчих органів з органами самоорганізації населення (ОСН) міста. Виділення коштів з міського бюджету на виконання робіт по благоустрою територій проводиться на умовах співфінансування. А саме: 80% від загальної вартості робіт згідно з проектно-кошторисною документацією - кошти міського бюджету, 20% - власні та залучені кошти ОСН в приватному секторі міста Чернігова. Програмою передбачено, що мешканці приватного сектору, які згодяться на участь у цій програмі на умовах співфінансування, зможуть зробити капітальний ремонт та будівництво доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, водопостачання, водовідведення, водовідведення дощових та талих вод.

Для участі в Програмі необхідно виготовити проектно-кошторисну документацію та у встановленому порядку провести її експертизу. А потім надати до УЖКГ міськради заявку на участь у Програмі за підписом керівника ОСН, проектно-кошторисну документацію, оригінали та/або належним чином завірені копії наступних документів:
- свідоцтво про державну реєстрацію ОСН або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
- Положення про ОСН;
- рішення загальних зборів ОСН про участь у Програмі;
- документи, що посвідчують особу та повноваження керівника ОСН (рішення установчих зборів про утворення органів управління та обрання керівника) або іншого представника (рішення загальних зборів, довіреність на представництво інтересів).

Роботи по капітальному ремонту інфраструктури міста, а саме доріг, проїздів, мереж зовнішнього освітлення, водопостачання, водовідведення також проводиться і за повним фінансуванням міського бюджету. Перелік та черговість об`єктів житлово-комунального господарства по капітальному ремонту за бюджетний кошт визначається з огляду на потреби міста і затверджується депутатської комісією. За програмою 20/80 для приватного сектору необхідні роботи (їх види і обсяг) визначаються самими мешканцями і проводяться одразу, позачергово.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція Новгород-Сіверського району оголосила неповнолітньому про підозру у вбивстві через необережність

Поліція Новгород-Сіверського району оголосила неповнолітньому про підозру у вбивстві через необережність 09:59

Слідчий Новгород-Сіверського районного відділу поліції за процесуального керівництва прокуратури оголосив 17-річному жителю Семенівської територіальної громади про підозру в ненавмисному вбивстві.

Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі 09:55

Унікальний мультимедійний комплекс для навчання обслуги зенітної установки ЗУ-23-2 функціонує у 169 навчальному центрі «Десна», що на Чернігівщині.

Залишення в небезпечному для життя стані – підозрюють двох поліцейських на Чернігівщині

Залишення в небезпечному для життя стані – підозрюють двох поліцейських на Чернігівщині 09:50

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури двом співробітникам управління патрульної поліції в Чернігівській області повідомлено про підозру у завідомому залишенні без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані, що спричинило її смерть (ч. 3 ст. 135 КК України).

Політична шахівниця № 4:

Політична шахівниця № 4: "адекватний кандидат" від "Рідного дому", питна вода від обласної ради, проблеми з теплом у Ніжині 09:44

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини. Даний випуск проекту хронологічно охоплює часові проміжки минулого тижня (18 – 24 жовтня).

Чернігівщина готується до негоди: відбулися командно-штабні навчання

Чернігівщина готується до негоди: відбулися командно-штабні навчання 09:32

Минуло тижня дорожники, надзвичайники та правоохоронці відпрацювали координацію спільних дій в умовах зимової негоди.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини