Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 18:44:29

Ігор Вдовенко провів особистий прийом громадян Придесення

17.03.2017   07:24Агенцiя

Очільник обласної ради Ігор Вдовенко провів прийом громадян Придесення з особистих питань.

Серед низки нагальних проблем, які порушувались мешканцями Чернігівщини під час зустрічі, прохання подружжя Біликів допомогти у вирішенні конфліктної ситуації щодо погашення кредиту. Декілька років тому Євгенія Семенівна та Юрій Андрійович уклали договір на купівлю автомобіля, проте тепер фірма, з якою він був підписаний, вимагає у громадян надання додаткових коштів.
Уважно вислухавши позицію громадян, голова обласної ради дав доручення фахівцям юридичного відділу виконавчого апарату детально проаналізувати положення договору та надати консультацію і роз'яснення щодо вирішення проблемної ситуацію.

Крім того, до представницького органу Придесення також звернулась голова батьківського комітету Чернігівської дитячої художньої школи Олена Загребіна. Вона окреслила ситуацію, яка на сьогдні склалась довкола мистецького закладу, та висловила прохання посприяти у вирішенні питання про продовження терміну оренди приміщення, де наразі розміщується школа.

Розглянувши усі аргументи стурбованих батьків і учителів,  текст звернення, Ігор Вдовенко надав роз’яснення щодо можливих шляхів і варіантів розв’язання порушених проблем, а також запевнив, що обласна рада готова у межах своїх повноважень надати необхідну допомогу та підтримку у вирішенні порушених у зверненні питань.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 15:04

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком військовозобов’язаних українців.

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення 14:57

Це відзначив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов сьогодні на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду.