Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 березня, 19:30:26

Шахрай-псевдобанкір зняв з рахунку потерпілої всі кошти

17.03.2017   06:40

Зловмисники і пройдисвіти продовжують телефонувати громадянам і представлятися робітниками банківських установ, а жителі області страждають від надмірної довірливості.

По допомогу до поліції звернулася жителька селища Талалаївка, якій зателефонував чоловічий голос, представився співробітником служби безпеки «Ощадбанку» і повідомив про необхідність проведення певних операцій з картковим рахунком.

Нічого не підозрюючи, жінка передала «псевдобанкіру» всі реквізити своєї банківської картки, після чого з рахунку потерпілої зникло 4300 гривень.

Інформація про події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.

В аналогічних випадках поліція радить: питають по телефону термін дії картки, код безпеки на зворотному боці картки, банківські паролі з SMS? Не повідомляйте, це шахраї!

Також дотепер у шахраїв не втрачає популярності схема, коли вони вночі дзвонять самотнім пенсіонерам і повідомляють, що їх близький родич потрапив у скрутну життєву ситуацію, яку потрібно негайно вирішити, переказавши (передавши) гроші. Будьте розсудливі й не робіть необдуманих вчинків.       

Хтось телефонує, що родича затримала поліція або він в лікарні?

Представляються правоохоронцем, лікарем чи знайомим? Терміново вимагають гроші по телефону? Не піддавайтеся на обман, перевір інформацію, телефонуй 102!

Поліція звертається й до покупців товарів через Інтернет-магазини - оберіть собі за правило купувати у світовій мережі виключно післяплатою, не давайте шахраям жодного шансу.
Ви замовили товар на сайті Інтернет-оголошень? Розраховуйтесь лише після його отримання! Ні в якому разі не перераховуйте завдаток, Це обман!


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини