Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 18:42:16

Музиканти виконали найкращі військові пісні сьогодення

15.03.2017   10:14Агенцiя

14 березня, з нагоди Дня українського добровольця, в Чернігові військовий духовий оркестр і солісти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України влаштували для чернігівців яскравий музичний флеш-моб у торгово-розважальному центрі «Hollywood».

Музиканти виконали найкращі військові пісні сьогодення. Зокрема,  «Сухопутні війська», «Ми переможемо!», гімн АТО «Браття українці» і «Марш нової армії».

Відвідувачі центру з задоволенням слухали виконавців, фотографували артистів на камери та мобільні телефони і з вдячністю їм аплодували.
       
Керівник військово-музичного центру підполковника Олександр Шевчук зазначив, що подібні флеш-моби військовими проводяться не вперше і вже стають традиційними, а цей присвячений мужності й відвазі патріотів України, які з 2014 року добровольцями стали на захист нашої Батьківщини, а також низький уклін пам’яті сотень героїв, які поклали своє життя на вівтар незалежності України.


Підполковник Олександр Парій

Останні новини Чернігівщини

Бібліотеки Чернігівщини розвивають цифрову грамотність: відбулися онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти 11:13

У Чернігівській області триває системна робота з розвитку цифрової грамотності населення. Протягом двох тижнів відбулися два п’ятиденні онлайн-тренінги для координаторів Хабів цифрової освіти – бібліотекарів, які щодня допомагають мешканцям громад опановувати цифрові навички, користуватися сервісами та впевненіше почуватися в інформаційному суспільстві.

Троє вчителів із Чернігівщини потрапили до короткого списку національної премії «Вчитель року 2025» 11:11

Троє педагогів із Чернігівщини стали фіналістами національної премії Goncharenko Centre’s Teachers Award, за результатами якої буде обрано «Вчителя року 2025». До короткого списку увійшли Світлана Петренко із Чернігова, Оксана Махлай із села Шатура, Ніжинського району та Яна Сташенко із Ніжина.

Народовладдя в дії: громади мають затвердити Статути до кінця 2026 року – підсумки вебінару від “Спілки Ініціатив Чернігівщини” 11:07

13 листопада відбувся вебінар "Статути територіальних громад: впровадження форм участі в контексті законодавства про народовладдя", організований об'єднання «Спілка Ініціатив Чернігівщини» спільно з Чернігівською ОВА.

Чернігівські поліцейські затримали двох підозрюваних у наркоторгівлі з партією «закладок» 11:04

Оперативники Чернігівського районного управління поліції затримали двох 33-річних місцевих мешканок, які підозрюються у розповсюдженні особливо небезпечних психотропних речовин шляхом «закладок».

На Чернігівщині внаслідок російських атак загинули дві жінки: поліція документує злочин росії 10:49

Сьогодні вночі російська армія завдала низку ударів безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини