Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 03:25:44

Відбулася робоча зустріч з авторами премійованих проектів відкритого архітектурного конкурсу

14.03.2017   10:15Агенцiя

В міській раді відбулася робоча зустріч Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з авторами премійованих проектів відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію щодо спорудження Меморіалу Захисникам України, що відбувся 27 лютого.

Зустріч відбулась за участю заступників міського голови Олександра Ломака та Олександра Атрощенка, а також начальника управління архітектури та містобудування міської ради Сергія Калюжного.

Як вже повідомлялося раніше, у конкурсі перемогу здобули три кращі проекти:

1 місце – проект студентки Київського національного університету будівництва та архітектури Анастасії Орищук.

2 місце - проект студентки Київського національного університету будівництва і архітектури Олени Горецької.

3 місце – проект авторського колективу, до складу якого входять скульптори Олександра Рубан і Віктор Липовка та архітектор Андрій Даниленко.

Міський голова подякував учасникам конкурсу за активну участь та висловив задоволення тим, що у конкурсі брали участь представники студентської молоді.

У ході зустрічі її учасники в черговий раз обговорили проекти переможців та внесли пропозиції по проектуванню.

Начальник управління архітектури та містобудування міської ради Сергій Калюжний зазначив, що проведеним конкурсом визначена головна ідея, яка може доповнюватися та удосконалюватися.

За пропозицією міського голови, наступна зустріч з авторами проекту-переможця конкурсу запланована на понеділок, 27 березня. До цього часу має бути зроблена 3D-модель Меморіалу - для кращого ознайомлення з проектом. Також учасники зустрічі підтримали пропозицію Олександра Ломака про те, щоби запросити на цю зустріч членів родин загиблих героїв і врахувати їхні бачення та побажання:

- Якщо якась ідея сподобалася нам, але не сприймається ними, то не варто будувати такий меморіал, - сказав він.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини