Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 13 березня до 8:00 14 березня 2017 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 12 пожеж, 2 випадки виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій постраждало 2 особи.
Дорожньо-транспортні пригоди – 1:
В м. Чернігові по вул. Івана Мазепи в районі будинку № 68Б близько 9 год. 13 березня водій автомобіля "Fiat Ducato" здійснив зіткнення з автомобілем "Hyundai Getz". Внаслідок пригоди пасажир автомобіля "Hyundai Getz" отримав тілесні ушкодження та був доставлений до Чернігівської міської лікарні №2.
Пожежі – 12, з них 2 пожежі в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті та 9 випадків загоряння сухої трави на загальній площі 21,4 га.
Виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни – 2:
- біля с. Плугатар Талалаївського району на відкритій території о 9 год. 13 березня виявлено два артилерійських снаряда калібру 75 мм та одну мінометну міну калібру 50 мм часів Другої світової війни. Місце знахідки охороняється. Подана заявка на знешкодження до управління ДСНС у Чернігівській області;
- групою піротехнічних робіт управління ДСНС у Чернігівській області о 14 год. 13 березня знищено артилерійський снаряд калібру 152 мм часів Другої світової війни, який було виявлено 13 березня на відкритій території поблизу с. Шестовиця Чернігівського району.
Інші події – 1:
В с. Кобижча Бобровицького району по вул. Н. Яремчука, 23 о 16 год. 10 хв. 13 березня при спалюванні залишків сухої рослинності гр. Домарацька Є.І., 1933 року народження, отримала термічні опіки ІV ступеню та доставлена до реанімаційного відділення Бобровицької центральної районної лікарні.
Стан доріг:
За даними Служби автомобільних доріг в Чернігівські області внаслідок пучиноутворення відбулось руйнування асфальтобетонного покриття автодоріг: Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин (Прилуцький та Ніжинський райони), Сосниця-Шаповалівка (Сосницький район) та Київ-Суми-Юнаківка (Срібнянський та Талалаївський райони). Рух транспорту на вищезазначених ділянках доріг ускладнений.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 13 березня до 20 години 14 березня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів, місцями слабкий туман. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі від 2º морозу до 3º тепла, вдень 5-10º тепла.
По Чернігову температура вночі від 1º морозу до 1º тепла, вдень 7-9º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.