Апеляційний суд визнав колишнього заступника міського голови винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією
13 березня, апеляційний суд області підтримав позицію прокурора та залишив без змін постанову Деснянського районного суду м. Чернігова, якою одного із колишніх заступників міського голови визнано винним у порушенні вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП).
Прокурором в суді доведено, що посадовець, незважаючи на наявність конфлікту інтересів, у липні 2016 року на засіданні виконавчого комітету міської ради проголосував за прийняття рішення про продовження своїй дружині терміну дії дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
Судом на правопорушника накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 3400 грн.
Постанова суду набрала законної сили.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.