Піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд
13 березня о 09:00 до Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення, про те, що поблизу села Шестовиця Чернігівського району на відкритій території місцеві жителі виявили предмет, схожий за ознаками на боєприпас. Небезпечне місце взяли під охорону співробітники Національної поліції.
Того ж дня на місце пригоди прибула група піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області. Фахівці ідентифікували небезпечну знахідку, як 105-міліметровий артилерійський снаряд часів минулих війн. Під час додаткового обстеження прилеглої території інших небезпечних предметів рятувальники не виявили. Боєприпас транспортували спецавтомобілем у визначене безпечне місце та знищили шляхом підриву.
Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до громадян та нагадують про необхідність дотримання заходів безпеки у разі виявлення боєприпасів або схожих на них предметів. Ні в якому разі не чіпайте їх руками, не намагайтеся перенести, перекотити або розібрати. Про подію негайно повідомте рятувальників за номером "101" або правоохоронців за номером "102".
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12
30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.
Поліція встановлює обставини вибуху на Новгород-Сіверщині, внаслідок якого травмувалися двоє неповнолітніх 14:29
Сьогодні вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в лісі на території Понорницької громади Новгород-Сіверського району внаслідок вибуху зазнали травм двоє 15-річних хлопців.
У Ніжині відбулося засідання виконавчого комітету 14:07
На черговому засіданні виконавчого комітету було розглянуто низку проєктів рішень, що стосуються соціального захисту дітей, вшанування Героїв, підтримки Збройних Сил України, облаштування укриттів, а також питань культурної, майнової та комунальної сфер.
Визначено кандидатури на нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «Волонтер Чернігівщини» 13:35
32 клопотання розглянуто на засіданні комісії з питань нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «Волонтер Чернігівщини», яке 4 листопада провела перший заступник голови обласної ради, голова вищевказаної комісії Ніна Лемеш.