Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 березня, 18:13:42

Понад 6 мільйонів гривень донарахували за два місяці порушникам законодавства аудитори фіскальної служби Чернігівщини

13.03.2017   12:09Агенцiя

Протягом січня-лютого підрозділами аудиту Головного управління ДФС у Чернігівській області проведено 49 документальних перевірок (12 – планових та 37 – позапланових).

У порівнянні до відповідного періоду минулого року кількість перевірок зменшилася на 58 відсотків.

В управлінні аудиту повідомили, що суб’єктам господарювання, які порушили податкове законодавство, донараховано грошових зобов’язань на суму 6,4 млн. грн. З цієї  суми до бюджету вже сплачено 5,3 млн. гривень.

Найбільше порушень зафіксовано у сфері сільського господарства, переробної промисловості та оптової торгівлі.

Виявлені факти пов’язані із заниженням податку на додану вартість стосовно безоплатної передачі товарів; використанням товарів в операціях, що не є господарською діяльністю платника податку; реальності здійснення господарських операцій за відсутністю первинних документів; заниженням податкових зобов'язань у разі постачання товарів (послуг) з оплатою за рахунок бюджетних коштів.


Відділ організації роботи ГУ ДФС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.