Апеляційний суд залишив без змін вирок, яким жителя міста Чернігова засуджено за неправдиве повідомлення про підготовку вибуху
Апеляційний суд залишив без змін вирок Деснянського районного суду м. Чернігова, яким 26.11.2016 до 3 років та 3 місяців позбавлення волі засуджено місцевого жителя за умисне завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, яке загрожувало загибелі людей чи іншими тяжкими наслідками (ч. 1 ст. 259 КК України).
Прокурором в суді доведено безпідставність доводів обвинуваченого, викладених у апеляційній скарзі та встановлено, що 24 серпня 2016 року обвинувачений умисно здійснив телефонний дзвінок на канал зв’язку чергової частини поліції й надав завідомо неправдиве повідомлення про нібито існуючу підготовку до вибуху будівлі залізничного вокзалу м. Чернігова
За результатами розгляду суд апеляційної інстанції підтримав позицію прокурора, залишивши вирок місцевого суду без змін.
Наразі вирок суду набрав законної сили.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.