Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 16:36:14

ТОВ "Дозор Україна" визначено переможцем конкурсу на встановлення системи GPS-моніторингу в громадському транспорті

11.03.2017   10:03

В Чернігівській міській раді відбувся конкурс з визначення суб'єкта господарювання для виконання функцій з організації та управління рухом пасажирського транспорту в м. Чернігові, який був оголошений 22 лютого. Він передбачає визначення компанії, яка забезпечить встановлення системи GPS-моніторингу в громадському транспорті Чернігова.

На початку засідання заступник міського голови Олександр Ломако зазначив, що рішенням виконавчого комітету організатором проведення цього конкурсу визначене управління транспорту та зв’язку міської ради. Крім того, був затверджений Порядок проведення конкурсу та склад конкурсного комітету.

Загалом на конкурс подано шість заявок від фірм з Житомира, Києва, Чернігова та с. Рівнопілля (Чернігівська обл., Чернігівський р-н).

Під час засідання конкурсний комітет ознайомився з документацією та презентаціями учасників, кожен з яких розповів про переваги своєї пропозиції.

Ознайомившись з документами, начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Бєльський зазначив, що конкурсна документація подана в повному обсязі.

Після детального обговорення конкурсний комітет оголосив про своє рішення. Перше місце зайняло ТОВ «Дозор Україна» з міста Житомира, друге місце – ПП «НВФ РЕГМІК» (с. Рівнопілля).


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ