Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 03:05:16

У безробіття не "жіноче обличчя"

10.03.2017   13:36Агенцiя

Свого часу у суспільстві склалася думка, що жінки більше потерпають від безробіття, ніж чоловіки. Адже серед вивільнених, як правило, переважали жінки, які згодом поповнювали лави безробітних.

Сьогодні стереотип про те, що «безробіття має жіноче обличчя», втратив свою актуальність, - говорять у службі зайнятості. За даними статистики, співвідношення жінок і чоловіків серед безробітних майже однакове.

Так, протягом 2016 року серед безробітних, які перебували на обліку в службі зайнятості, частка представниць прекрасної статі становить 52%. Серед безробітних передпенсійного віку (за 10 років до пенсії) жінок менше – 43%. Отож маємо всі підстави констатувати, що від економічних негараздів у суспільстві потерпають в однаковій мірі як чоловіки, так і жінки.

Кому ж легше знайти роботу? Серед працевлаштованих торік за сприяння служби зайнятості більшість становлять чоловіки (54%). Переважають вони і серед тих, хто зважився започаткувати власну справу (65%).

Проте у службі зайнятості активно допомагають жінкам не втратити мотивацію до праці, надають психологічну підтримку, пропонують професійне навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації, участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру.


Інформацію підготувала Світлана Шеремет

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:30

Протягом минулої доби зареєстровано 13 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 12 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

Поліція встановлює обставини поранення дитини у Ніжині 11:28

Вчора вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в місті Ніжин 12-річний хлопчик отримав поранення ноги з предмета, що схожий на травматичний пістолет.

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях!

Вражаючі результати чернігівської спортсменки на всеукраїнських змаганнях! 11:22

З 14 до 19 квітня в Умані відбулися Кубок України та Всеукраїнські змагання серед юніорів та юніорок 2008–2009 років народження пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное.

21 квітня: цей день в Україні і світі 09:19

День 1518 Російська агресія - Day 1518 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини