Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 13:22:18

Патрульні врятували рибалку, який провалився під лід

09.03.2017   07:30

7 березня близько сьомої ранку екіпаж патрульної поліції у складі лейтенантів поліції Павла Губка та Дмитра Форинного патрулював свою територію.

В районі річкового порту, де вулиця впритул наближається до води, поліцейські почули крики про допомогу. Голос лунав із боку каналу, куди раніше заходили судна для швартування.

Придивившись, поліцейські розгледіли людину у воді. Чоловік провалився під лід і намагався триматися за кригу, щоб не потонути.

Із берега, де стояли патрульні, підібратися до нього було не можливо, бо лід у тому місці сильно підтанув, та й відстань була чимала. Тому Павло побіг уздовж берега на інший бік каналу, а Дмитро – поїхав службовим «Пріусом» в об’їзд території річпорту.
Поки лейтенант поліції Губко біг на інший берег, перестрибуючи через паркан і продираючись крізь чагарники, він встиг викликати медиків і рятувальників.

На другому боці каналу лід виявився міцнішим, а до чоловіка, який продовжував кликати на допомогу, було десь метрів 10.

Обережно ступаючи, Павло вийшов на лід. У цей момент він побачив неподалік іншого рибалку, який також обережно рухався у бік потерпілого. Наблизившись на безпечну відстань до нього, поліцейський і рибалка подали чоловікові пішню та витягли його з води.

Врятованого рибалку, патрульні одразу посадили до теплого службового автомобіля, знявши перед цим із нього промоклий верхній одяг.

За кілька хвилин до них під’їхала карета швидкої медичної допомоги, яка й доставила чоловіка до лікарні. Стан потерпілого медики оцінили як задовільний.


Патрульна поліція Чернігова

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини