Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 жовтня, 05:45:06

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

07.03.2017   09:07Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 6 березня до 8:00 7 березня 2017 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж, 1 випадок загибелі на водному об’єкті та 1 випадок знешкодження сучасного боєприпасу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.


Загибель на водних об’єктах – 1:

В р. Дніпро біля с. Редьківка Ріпкинського району о 14 год. 6 березня водолазами обласної рятувально-водолазної служби м. Чернігова було виявлено та піднято на поверхню з води тіло мешканця м.Чернігова, 1973 року народження, якій потонув  о 9 год. 6 березня під час рибалки.


Пожежі – 8, з них 1 пожежа в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті  та 6 випадків загоряння сухої трави на загальній площі 6,53 га.


Знищення боєприпасів – 1:

Групою піротехнічних робіт аварійно-рятувальної частини управління ДСНС України у Чернігівській області о 13 год. 6 березня було знищено 1 сучасний артилерійський снаряд калібру 30 мм, якій було виявлено о 10 год. 5 березня у м. Прилуки на відкритій території військового містечка №12.


Інформація про стан доріг на території області:

Внаслідок розведення понтонного мосту через р. Десна, в м. Новгород-Сіверський тимчасово порушено пряме транспортне сполучення з с. Бирине, с. Прокопівка та с. Підгірне Новгород-Сіверського району. Рух транспортних засобів здійснюється через м. Шостка Сумської області.


Гідрологічна ситуація:

Протягом минулої доби на річках області спостерігалось подальше підняття рівнів води, продовжувалось руйнування льодового покриву.

На р. Білоусі біля с. Кошівка 2-3 березня спостерігався пік весняної повені з відміткою 309 см над нулем поста.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 13 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка –  10 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.


Прогноз погоди:


За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 6 березня до 20 години 7 березня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без опадів, вранці та вдень невеликий короткочасний дощ. Вітер південний 5-10 м/с. Температура по області вночі 0-5º тепла, вдень 6-11º тепла.По Чернігову температура вночі 3-5º тепла, вдень 8-10º тепла.

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини