Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 00:36:57

Затримано 3-х осіб, які здійснювали незаконний збір квітів

07.03.2017   08:16Агенцiя

Загалом, порушниками незаконно зібрано більше 1400 штук рослин. Квіти вилучені у встановленому законодавством порядку.

В ході проведення рейдової перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства та в рамках посилення заходів державного нагляду (контролю) щодо збереження ранньоквітучих об’єктів рослинного світу, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища, затримано 3-х осіб, які здійснювали незаконний збір квітів Підсніжника білосніжного – виду, занесеного до Червоної Книги України, на території одного з об’єктів природно-заповідного фонду - ботанічного заказника місцевого значення. 
   
На порушників складені адміністративні матеріали та направлені на розгляд до райсуду. Збитки, завдані навколишньому природному середовищу внаслідок незаконного збору червонокнижних первоцвітів становлять більше 87 тис. грн.
   
Враховуючи, те що цей вид підсніжників дуже рідкісний і зростає лише в декількох місцях  області, природним ресурсам  завдано непоправної шкоди, оскільки  квіти були зібрані разом з цибулинками.
   
З боку суб’єкта господарювання, за яким закріплено ботанічний заказник, не проводиться належна охорона червонокнижних видів. Вказаному суб’єкту господарювання видано припис, про забезпечення охорони вищевказаного об’єкту.
   
Державна екологічна інспекція у Чернігівській області вкотре закликає громадян бути свідомими, не знищувати, не паплюжити природу рідного краю, а берегти її для нащадків; не зривати ранньоквітучі рослини, не торгувати ними та не купувати.

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».