Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 01:46:38

Прокуратура звернулася до суду з позовом про повернення державі майже 45 га земель сільськогосподарського призначення

07.03.2017   07:33

Питання законності використання суб’єктами господарювання земель сільськогосподарського призначення, насамперед тих, що передані для ведення фермерського господарства, постійно вивчається органами прокуратури області.

Як встановлено, у 2007 році згідно з розпорядженням Чернігівської районної державної адміністрації фізичній особі надано в оренду на 49 років земельну ділянку сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства загальною площею майже 45 га без проведення її нормативної грошової оцінки.

Як наслідок, договори укладено без належного розрахунку розмірів орендної плати, через що бюджет територіальної громади недоотримує значні суми коштів.

Оскільки землекористувачем не вжито заходів до приведення правовідносин у відповідність до вимог законодавства прокурор звернувся з позовом до суду про визнання правочину недійсним.

Робота на даному напрямі триває.
 


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ