Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 12:55:12

Стели на Болдиній горі: оприлюднене офіційне повідомлення

06.03.2017   11:18Агенцiя

2 березня, в друкованому ЗМІ – газеті "Чернігівські новини – 7 днів" – оприлюднене офіційне оголошення про визнання конкурсу на кращу ескізну пропозицію зображень барельєфів замість демонтованих з двох стел у складі пам’ятки історії місцевого значення – Меморіального комплексу Слави воїнів, партизанів та підпільників та могили невідомого солдата (на Болдиній горі) таким, що не відбувся.

Факт публікації означає де-юре завершення цього конкурсу і можливість оголосити його повторно, вдруге. Саме таку рекомендацію дав конкурсний комітет, приймаючи дане рішення. Також процедурно для оголошення повторного конкурсу потрібне ще відповідне рішення виконкому міської ради. Тому, коли воно буде прийнято, про це буде повідомлено окремо.

Як ми вже інформували раніше, за час прийому конкурсних пропозицій з 21 листопада 2016 року по 20 січня 2017 року до міської ради надійшли 3 заяви фізичних та юридичних осіб про намір узяти участь у цьому конкурсі. У терміни, визначені Положенням про проведення вказаного конкурсу (з 21 листопада 2016 року до 20 січня 2017 року включно), до управління архітектури та містобудування міської ради надана 1 (одна) конкурсна пропозиція.

Пунктом 6.7 зазначеного Положення про проведення конкурсу встановлено, що конкурс вважається таким, що відбувся, якщо на нього подано не менше трьох ескізних пропозицій, з яких хоча б одній журі конкурсу вважає за можливе присудити премію.

Завданням конкурсу є увіковічення в зображеннях нових барельєфів наступних періодів історії України: доби українського козацтва (друга стела) та доби національно-визвольного руху 1917 - 1921 років (третя стела). Нові барельєфи мають створити завершену архітектурно-монументальну композицію та єдиний тематичний простір Меморіального комплексу для увічнення героїчного минулого українського народу.

Дві демонтовані стели зараз знаходяться на зберіганні в міському комунальному підприємстві “Спецкомбінат комунально – побутового обслуговування”. Як розповів прес-службі міської ради його керівник Володимир Куліш, барельєфи зберігаються у спеціальному контейнері. Вони є в наявності і повністю в тому стані, в якому їх зняли.

Подальша доля цих барельєфів ще не визначена.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ