Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 квітня, 16:14:41

Органами влади та рятувальниками здійснюються заходи щодо моніторингу стану проходження весняного водопілляя

06.03.2017   07:55Агенцiя

За результатами обльоту визначені першочергові завдання щодо постіного моніторингу ситуації та безпечного проходження весняного водопілляя.

3 березня на борту «Єврокоптера» спецавіазагону Державної служби України з надзвичайних ситуацій, начальником Управління ДСНС України у Чернігівській області полковником служби цивільного захисту Романом Гордовим та начальником Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації Сергієм Болдиревим здійснено обліт регіону з метою моніторингу в регіоні стану проходження весняного водопілляя та можливих його негативних наслідіків.

Маршрут польоту охопив найбільші водні артерії Чернігівщини, зокрема басейни річок Дніпро, Десна, Сож та Снов.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16

Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.

 Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини»

Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14

У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.

«Армія відновлення» 16:12

Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.

Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03

У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини