Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 червня, 09:39:54

Завдяки одному з проектів Громадського бюджету в Чернігові місто дає допомогу на лікування онкохворих дітей

04.03.2017   10:17

З початку цього року в Чернігові серед інших проектів-переможців Бюджету участі почав реалізовуватися проект «Допомога онкохворим дітям міста Чернігова». Цим проектом передбачена матеріальна підтримка – надання в 2017 році з міського бюджету на лікування кожної такої дитини по 7 тис. грн.

Процедура отримання допомоги наступна: заява та необхідні підтверджуючі документи надаються у відділ звернень громадян міської ради (вул. Шевченка, 9) і при їх надходженні виконком ухвалює рішення про виплату коштів. Після цього за кілька днів гроші виплачуються. Аби це було максимально швидко, прийняте рішення видавати їх готівкою через касу бухгалтерії міської ради.

За рішенням позаминулого засідання виконкому, від 15 січня, допомогу за цим проектом отримали перші 7 родин. У тому числі – мама маленького Тимофія Зленка. Сьогодні на виконкомі таке рішення приймалося вдруге – заради лікування ще чотирьох дітей з нашого міста.

Також, цим же рішенням,  передбачене надання матеріальної допомоги у 10 тис. грн на лікування ще однієї чернігівської дитини з тяжкою хворобою – за рахунок субвенції з обласного бюджету на виконання повноважень депутатів обласної ради Валентина Мельничука та Ігоря Вдовенка.

При прийнятті сьогоднішнього рішення члени виконкому міської ради – хто міг і хотів до цього долучитися - додали до бюджетних і свої власні кошти, зібравши їх після засідання. З такою ініціативою виступив міський голова Владислав Атрошенко, який і зробив перший внесок. За спільним рішенням, розміри внесків залишаться таємницею. Загалом зібрано 5 тис. грн, які будуть порівну розділені між п’ятьма дітьми, допомога яким виділялася сьогодні. Кошти перерахують на банківські картки батькам.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини