Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 червня, 03:00:58

Поліція затримала підприємця за дачу неправомірної вигоди правоохоронцю

04.03.2017   09:36Агенцiя

Комерсант планував «вирішити питання» з поліцейськими щодо подальшої роботи незаконного грального закладу.

В ході досудового розслідування кримінального провадження працівниками управління захисту економіки в Чернігівській області спільно з управлінням внутрішньої безпеки, слідчим управлінням ГУНП та силової підтримки роти поліції особливого призначення під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області при дачі неправомірної вигоди «на гарячому» було затримано громадянина, який надав неправомірну вигоду в 5 тисяч гривень (усього пропонував 10 тисяч) поліцейському управління захисту економіки в Чернігівській області за невжиття заходів реагування щодо незаконного зайняття гральним бізнесом.

Предмет злочину вилучено. Зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, йому повідомлено про підозру за частиною 3 статті 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.

В рамках даного кримінального провадження поліцією було викрито 2 гральні заклади в Прилуках, де в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» надавалися незаконні послуги у сфері грального бізнесу на комп’ютерах-симуляторах.

В ході санкціонованих обшуків виявлено та вилучено 26 системних блоків комп’ютерів та грошові кошти в сумі понад 10 тисяч гривень. На момент обшуків в приміщеннях знаходилися адміністратори даних закладів та гравці, особи яких встановлені.

По вказаних гральних закладах у грудні минулого року було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) - карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


За матеріалами УЗЕ в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини