Піротехніки ДСНС України вдосконалювали свою професійну майстерність
В період з 1 по 3 березня з фахівцями групи піротехнічних робіт та відділення підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області проведені навчальні збори з питань організації та проведення робіт по гуманітарному розмінуванню на території області, порядку знищення виявлених боєприпасів, а також правил безпеки під час виконання завдань за призначенням.
В ході теоретичної підготовки піротехніки ДСНС повторили керівні документи, регламентуючі діяльність підрозділу, характеристики вибухонебезпечних предметів, заходи безпеки при поводженні із боєприпасами, вибуховими речовинами і засобами підриву.
Одним з етапів зборів було практичне відпрацювання по підриву криги та крижаних заторів. Заняття проводились у штучній водоймі на смузі психологічної підготовки особового складу підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області, що поблизу с. Новий Білоус. Піротехніки з дотриманням заходів безпеки в'язали заряди, проводили їх закладку та провели підрив криги.
За підсумками навчальних зборів піротехніки ДСНС здали кваліфікаційні заліки щодо організації та проведення піротехнічних робіт, пов'язаних із знешкодженням вибухонебезпечних предметів.
Управління ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.