Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 14:35:15

Рятувальники роз’яснюють рибалкам про небезпеку перебування на крихкій кризі

03.03.2017   07:31

В умовах значного потепління, лід на водоймах швидко тане і стає занадто небезпечним для перебування на ньому. Проте, незважаючи на постійні застереження рятувальників через засоби масової інформації, рибалки продовжують наражати себе на небезпеку і виходять на тонку кригу водойм.

З метою профілактики трагічних випадків на водних об'єктах, 02 березня фахівці Срібнянського районного сектору Управління ДСНС України у Чернігівській області в урочищі Срібнянська балка провели профілактично-роз'яснювальний рейд з любителями підлідної риболовлі.

Перш за все, рятувальники радили не випробовувати долю та не виходити на лід водойм, а також довели правила надання допомоги у разі провалу під кригу.

Рибалкам були вручені тематичні листівки з питань безпеки, аби кожен з них замислився, чи варто ризикувати власним життям заради невеличкого улову.
 

У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50

До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.

Громади продовжують формувати мережу для впровадження реформи профільної середньої освіти 10:46

У жовтні команда експертів з питань місцевого самоврядування Швейцарсько-українського проєкту DECIDE — Алла Бондар, Олена Гуленко та Юрій Орел — провела серію консультацій з представниками 11 територіальних громад Чернігівської області.

У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися

У Чернігові стартує безкоштовний курс підготовки дітей до школи — як записатися 10:33

У Чернігові відкрили набір на курс підготовки до школи для дітей, які підуть у перший клас восени 2026 року. Програма допоможе малечі легко адаптуватися до шкільного життя, розвинути базові навички та полюбити навчання. Участь безоплатна.

Чернігівщина на Національному форумі з питань реалізації порядку денного 1325 10:20

Делегація Чернігівської області взяла участь у Національному форумі «Від уроків до дій: реалізація порядку денного 1325 «Жінки, мир, безпека» в Україні», що днями відбувся у Києві.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини