Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 листопада, 01:28:28

Вводять обмеження руху низкою автотрас Чернігівщини

01.03.2017   13:39Агенцiя

В Чернігівській області з 1 березня по 15 квітня буде частково обмежено рух транспорту. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Управління безпеки дорожнього руху ДПД Національної поліції України.

"Для збереження покриття автомобільних доріг від руйнувань та деформацій при перезволоженні земляного полотна в період весняного танення ґрунтів, в Чернігівській та Сумській областях з 1 березня по 15 квітня вводиться обмеження на рух транспортних засобів з відповідними ваговими параметрами на окремих ділянках доріг", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, у Чернігівській області - понад 12 тонн і осьовим навантаженням 8тс -  на дорогах  державного значення (регіональних та національній); понад 12 тонн і осьовим навантаженням 6тс -  на дорогах  державного значення (територіальних); понад 6 тонн і осьовим навантаженням 4тс - на обласних та районних дорогах місцевого значення (на всій мережі доріг області).

Обмежень буде здійснюватися рух автомобільними дорогами: М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі; М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ; Н-07  Київ - Суми - Юнаківка  (на ділянці від м. Києва до м. Прилуки); Р-61 Батурин-Конотоп-Суми.

Також без обмежень буде здійснюватися рух під’їздами до міст: Прилуки (від автодороги Н-07, від смт Ладан та з боку м. Пирятин), Ніжина (від автодороги М-02), Борзни (від автодороги М-02), Бахмача (від автодороги М-02).

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини