Стан чернігівських спецпризначенців, поранених під час затримання озброєного злочинця, стабілізувався
Двоє поліцейських, які отримали осколкові поранення від вибуху гранати, отримують повноцінне лікування в одній з лікарень Чернігова.
27 лютого в ході операції, проведеної підрозділом спецпризначення ГУНП в Чернігівській області в одному із спальних масивів Чернігова, був затриманий озброєний автоматичною зброєю раніше засуджений наркоман, підозрюваний у скоєнні низки особливо тяжких злочинів.
На рахунку підозрюваного - напад на чернігівський ломбард, в ході якого зловмисник з автомата тяжко поранив у голову працівника установи, випустивши більше двох десятків куль.
Під час затримання злочинець, відчуваючи розплату, кинув під ноги бійцям гранату Ф-1. Від вибуху дістали осколкові поранення двоє правоохоронців.
Поранених негайно доставили до лікувального закладу, де їм були зроблені операції.
Як повідомив завідувач травмотологічного відділення Чернігівської міської лікарні №2 Сергій Титов, тяжкопоранений боєць отримав численні осколкові поранення ніг і руки та проникаюче поранення живота з пошкодженням печінки.
Його стан стабільно тяжкий, але загрози для життя немає. Поліцейський опритомнів і знаходиться в реанімації. Пацієнт отримує лікування в повному обсязі. Попереду в нього тривалий період лікування та реабілітації.
Інший поліцейський з осколками у гомілці та стегні також був прооперований. Частина осколків була видалена, за іншими медики спостерігатимуть, можливо, їх вийматимуть пізніше. У поліцейського перспектива на швидке одужання.
Обох бійців уже провідали близькі родичі, правоохоронці тримаються по-бойовому і налаштовані на позитив.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08
Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.
Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07
Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.