Зідан цигарок не палить
В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» при оформленні на в’їзд до України рейсового автобусу сполученням «Гомель - Чернігів», службовий пес Зідан спрацював на особисті речі однієї з пасажирок.
В ході спільного зі співробітником митниці огляду особистих речей пасажирки, 29-річної мешканки Київської області, в побутовій валізі виявлені 10 блоків цигарок марки NZ білоруського виробництва.
За порушення митних правил громадянку притягнуто до адміністративної відповідальності, а контрабандний вантаж вилучено.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.
Військовому рф, який катував двох цивільних, повідомлено про підозру 11:17
За процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру військовослужбовцю зс рф у порушенні законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression