За вчинення кримінального правопорушення у сфері обігу психотропних речовин - 9 років позбавлення волі
Прокурором у Чернігівському районному суді підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жителя Херсонщини, який намагався здійснити контрабанду особливо небезпечних психотропних речовин у особливо великих розмірах з метою подальшого його збуту (ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 307 КК України).
Державним обвинувачем у суді доведено, що обвинувачений у квітні минулого року з приховуванням від митного контролю в аудіо колонках намагався перемістити через митний кордон України з Республікою Білорусь понад 500 г особливо небезпечних психотропних речовин.
Однак злочинний намір контрабандистУ не вдалося довести до кінця оскільки під час проведення спільного прикордонно-митного контролю на посту «Нові Яриловичі» Чернігівської митниці його було викрито правоохоронцями.
Вироком суду обвинуваченого визнано винним у вчинені інкримінованих злочинів та засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.