Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 00:33:07

Фахівці ДСНС провели з освітянами заняття з питань забезпечення пожежної безпеки закладів освіти

28.02.2017   07:37

27 лютого фахівці Управління ДСНС України у Чернігівській області з групою керівників та відповідальних осіб закладів освіти провели заняття з питань організації та забезпечення пожежної безпеки.

Зокрема, рятувальники продемонстрували навчальний фільм, довели основні вимоги правил пожежної безпеки, затверджені наказом Міністерства освіти і науки України від 15 серпня 2016 року №974 "Про затвердження Правил пожежної безпеки для навчальних закладів та установ системи освіти України".
   
Крім того, фахівці ДСНС України ознайомили освітян з випадками пожеж у закладах освіти, що мали місце на території області, нагадали вимоги безпечної евакуації вихованців у випадку виникнення пожежі, іншої надзвичайної події, забезпечення об'єктів первинними засобами пожежогасіння, технічного обслуговування та використання вогнегасників.
   
На завершення заходу, фахівці ДСНС України провели екскурсію по пожежно-технічній виставці й ознайомили з історією та сучасністю оперативно-рятувальної служби Чернігівщини.


У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

10 найцікавіших традиційних українських напоїв 17:23

Українських національних напоїв за старими народними рецептами налічується безліч. Роблячи огляд кожного з них, можна скласти цілу енциклопедію.

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 14 по 20 червня 17:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 14 по 20 червня 2021 року.

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».