Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. ОФІЦІЙНО
За 07 тиждень 2017 року в області захворіло на грип та ГРВІ 5424 особи, з них 3281 дитина, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 64,3%. Було госпіталізовано 162 особи, з них 135 дітей.
Зареєстровано 6 випадків захворювання серед медичних працівників.
Перевищення епідемічного порогу в районах та містах не реєструвалося.
По м. Чернігову захворіло 1880 осіб, з них дітей - 1171, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 50,5%.
В вірусологічну лабораторію біологічний матеріал від хворих на ГРВІ, грип?, жителів області не надходив.
З початку епідсезону по області проти грипу щеплено 530 осіб, в т.ч. 173 дитини.
Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45
Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.
Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03
В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.
Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35
Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!
В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44
«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.
У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42
У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.