Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 17 червня, 11:39:03

Обговорили актуальні питання соціально-правового захисту та медико-психологічної реабілітації учасників АТО

18.02.2017   11:49Агенцiя

17 лютого у сесійній залі обласної ради відбулася науково-практична конференція на тему «Соціально-правовий захист та медико-психологічна реабілітація учасників антитерористичної операції».

Захід проведено за ініціативи Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «Українці-разом!». На науково-практичній конференції також були присутні відповідальні працівники виконавчого апарату обласної ради, представники громадських організацій Чернігівщини, учасники антитерористичної операції на сході країни.

На початку засідання присутні вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Від імені голови обласної ради Дмитро Никоненко привітав присутніх з відкриттям конференції. Він зазначив, що депутатський корпус обласної ради завжди підтримує громадські організації стосовно захисту і надання пільг незахищеним категоріям населення. За його словами, завдяки співпраці органів місцевого самоврядування і виконавчої влади вони завжди були і будуть у пріоритеті.

Презентував роботу «Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» його очільник Руслан Руденко. Він розповів про напрацювання громадської спілки та подальші кроки у реалізації проектів із соціально-правового захисту та медичної реабілітації учасників АТО.

Основними напрямками роботи громадської спілки є два проекти: «Соціальна картка учасника АТО» та «Всеукраїнська футбольна ліга учасників АТО».

«Соціальна картка» - інструмент, який за допомогою відповідного програмно-технологічного забезпечення надає кожному власнику такі можливості: безкоштовна правова підтримка та юридична консультація, безкоштовне обстеження та отримання медичних послуг, психологічна підтримка, знижки на покупки у всеукраїнських торгових мережах, освітні, оздоровчі та розважальні програми для учасників АТО та членів їх родин. Отримати картку можуть учасники бойових дій, інваліди війни або інші особи за наявності документа, який підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції, виданий не раніше 2014 року, та члени сімей загиблих, які брали участь в АТО.

Учасники заходу обговорили актуальні проблемні питання сьогодення, з якими стикаються учасники АТО. Вони, зокрема, стосуються ефективності їх соціально-правового захисту та реабілітації, підтримки та особливостей працевлаштування ветеранів АТО, правового забезпечення учасників антитерористичної операції в рамках всеукраїнської програми соціально-правового захисту УБД та членів їх сімей та сімей загиблих героїв.

Разом з тим, військові акцентували увагу на ефективності взаємодії між Збройними Силами України та Всеукраїнським Об'єднанням Учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!», Національною гвардією України і спілкою відповідно до Меморандумів про співпрацю між ними.

Далі виступаючі акцентували увагу на проблемах соціальної адаптації демобілізованих учасників АТО в сім'ї та громаді, важливості об'єднання та формування місцевих осередків Всеукраїнського об'єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» як інструменту ефективного захисту прав і свобод кожного учасника АТО.

На завершення конференції відбулося вручення соціальних карток учасника АТО «Українці-разом!» для учасників бойових дій Чернігівської області.


Довідково:

Громадська спілка «Всеукраїнське Об'єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» активно допомагає героям на передовій в зоні проведення АТО та всіляко підтримує їхні сім'ї. На сьогодні організація нараховує більше сорока тисяч активних учасників АТО (Збройні Сили, Міністерство Внутрішніх Справ, Національна Гвардія, Служба Безпеки, Державна Прикордонна Служба України).

Власними зусиллями спілки створено і запроваджено програми соціальної підтримки та адаптації «СОЦІАЛЬНА КАРТКА УЧАСНИКА АТО», що дають можливість учасникам АТО та членам їх сімей бути захищеними та отримувати необхідну допомогу.Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії 10:11

Мережа закладів охорони здоров’я Чернігівщини поповнилася двома об’єктами: у Прилуцькому районі відкрили амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

"Пліч-о-пліч стали біль і мужність" 10:03

Під таким гаслом відбулася зустріч членів обласної організації «Союз Чорнобиль України», ліквідаторів аварії на ЧАЕС та членів їх сімей. Участь у ній взяли заступниця голови ОДА Олена Дума та заступник голови обласної ради Дмитро Блауш.

Випускники другої інкубаційної програми для підприємців-початківців презентували свої проєкти

Випускники другої інкубаційної програми для підприємців-початківців презентували свої проєкти 09:54

16 червня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів другої Інкубаційної програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапів Business Hub Chernihiv Region.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 09:47

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:42

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 16 червня травня по 8:00 17 червня 2021 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини