Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 20:12:26

Фахівці ДСНС перевірили боєздатність підрозділу місцевої пожежної охорони Вертіївської територіальної громади

18.02.2017   09:04

16 лютого фахівці апарату Управління та Ніжинського міськрайонного відділу У ДСНС України у Чернігівській області перевірили стан боєздатності місцевої пожежної команди, яка забезпечує безпеку на території Вертіївської територіальної громади Ніжинського району.

Слід зазначити, 11 населених пунктів обслуговують два підрозділи місцевої пожежної охорони, що розташовані у селах Вертіївка та Мала Кошелівка. Зазначені формування вже в цьому році тричі залучались до ліквідації пожеж.

В ході перевірки фахівці ДСНС України визначили, що підрозділ знаходиться у боєздатному стані. Організоване чотирьохзмінне чергування, на яке щодоби заступає 2 вогнеборця. Пожежна автоцистерна на базі шасі автомобіля ЗІЛ-130 знаходиться у справному стані, заправлена пальним, створений запас паливо-мастильних матеріалів, а також в наявності протипожежне озброєння та інвентар. Приміщення пожежного депо опалюється й забезпечене мобільним і стаціонарним зв'язком. Для вогнеборців придбаний бойовий одяг.

Як зазначив голова територіальної громади Олександр Мороз, вживаються усі можливі заходи аби підрозділи місцевої пожежної охорони постійно перебували у боєздатному стані та були готові до виконання завдань по ліквідації пожеж, надзвичайних подій і надання допомоги населенню. Крім того, голова підкреслив, що, наразі, вирішуються питання і є певні напрацювання аби вже в цьому році оновити пожежну техніку на більш сучасну та з підвищеною прохідністю для забезпечення роботи підрозділів у важкодоступних місцях сільської місцевості.

Слід відмітити, що на Чернігівщині у минулому році розпочали свою діяльність 3 місцеві пожежні команди, а на 2017 рік задекларовано створення ще десяти місцевих пожежних команд, що покращить стан організації пожежогасіння у сільській місцевості.
   

У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.