Обережно! Діти в армії. ФОТО
Командування 354-го навчального механізованого полку 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується в селищі Десна на Чернігівщині, запросило учнів деснянських навчальних закладів відвідати парк військової частини.
Школярам показали зразки зброї та військової техніки, яка є на озброєнні механізованого полку. Зокрема, хлопці та дівчата ознайомились з технічними характеристиками автомата Калашникова, снайперської гвинтівки “Драгунова”, автоматичного гранатомета АГС-17 та протитанкового ракетного комплексу “Фагот-17”. Крім того усі мали змогу відчути себе в ролі екіпажу бойових машин БМП-1 та БТРД.
Після екскурсії військовою частиною деснянських піхотинців усіх школярів почастували польовою кашею.
– Такий захід, – повідомив командир 354-го навчального механізованого полку підполковник Віктор Ніколюк, – проводиться у військовій частині вперше. Він сприяє сформуванню у допризовної молоді інтересу до військової служби у Збройних Силах України. Впевнений, що такі заходи стануть традиційними не лише для місцевих школярів, а й для дітей інших населених пунктів району та області.
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.



