На Чернігівщині зафіксували спалах африканської чуми свиней
Як повідомляє Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, у ТОВ «Світанок» в місті Бобровиця зареєстровано загибель трьох свиней.
В результаті дослідження встановлено, що тварини загинули через АЧС.
«При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м Київ) 15.02.2017 встановлено діагноз африканської чуми свиней (АЧС)», – йдеться у повідомленні.
За попередньою інформацією, в ТОВ «Світанок» міститься 400 голів свиней. Зараз в осередку захворювання проводяться заходи щодо локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС, пише «Сегодня».
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.