Свято в повній бойовій готовності
Вчора, військовослужбовці Чернігівського прикордонного загону відзначали 75-у річницю створення військової частини.
З огляду на ті події, що відбуваються у південно-східних регіонах держави, непросту обстановку на українсько-російській ділянці державного кордону в області, прикордонникам особливо було не до свята.
Не зважаючи на посилену охорнону державного кордону все ж відзначити кращих було просто необхідно. Тож зранку до управління прикордонного загону почали прибувати найкращі військовослужбовці, яких керівництвом прикордонного загону було вирішено відзначити.
Не обійшлося свято без гостей, бо привітати прикордонників завітали заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен ДІДУР, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій СЕРГІЄНКО, Архієпископ Чернігівський та Ніжинський високопреосвященний владика ЄВСТРАТІЙ, заступник Чернігівського міського голови Сергій ФЕСЕНКО та інші.
В ході урочитого зібрання персоналу прикордонного загону вручено відзнаки Державної прикордонної служби України, Української православної церкви – Київського Патріархату, Північного регіонального управління, Чернігівської обласної ради, Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівського міської ради та Громадських організацій.
Загалом відзнаками відзначені близько 300 військовослужбовців та ветеранів загону.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.