Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 квітня, 19:05:12

Поліція вилучила у жителя Ніжина гранати, набої та обріз

16.02.2017   09:20

Під час санкціонованого обшуку в помешканні жителя Ніжина кримінальна поліція вилучила у містянина гранати Ф-1 та РГД-5 із запалами, набої до мисливської і армійської зброї та обріз рушниці.

В рамках розслідування кримінального провадження оперативники Ніжинського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області за ухвалою суду провели санкціонований обшук в будинку жителя Ніжина.

Громадянин вже раніше мав конфлікт із законом і має судимість за пограбування та опір представнику правоохоронних органів.

Під час обшуку в присутності понятих кримінальна поліція Ніжинського відділу поліції виявила предмети, схожі на боєприпаси. На місце події негайно прибули вибухотехніки, які ідентифікували боєприпаси як дві ручні гранати РГД-5 та Ф-1 із запалами, набої до мисливської та автоматичної зброї армійських зразків. Також у громадянина вилучено обріз мисливської рушниці. Зброя та боєприпаси направлені на експертизу.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) - карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.