Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 14:00:26

Чернігівщина долучиться до всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою разом!"

16.02.2017   08:07Агенцiя

Як організувати проведення екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!» на території області – радилися учасники наради, яка відбулася в Чернігівській обласній державній адміністрації 15 лютого.

Ініціатором масштабного всеукраїнського прибирання зелених зон та благоустрою територій виступила громадська організація «Let’s do it, Ukraine»  спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It! World». Акція проходитиме під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко за підтримки центральних і місцевих органів влади та ряду громадських організацій.

До обговорення заходу, окрім його організаторів, долучились представники структурних підрозділів облдержадміністрації та громадськість.

Цьогорічна акція «Зробимо Україну чистою разом!» запланована на 29 квітня. Її першочергове завдання – об’єднання зусиль громад, влади, представників бізнесу та інститутів громадянського суспільства для покращання санітарного і естетичного стану населених пунктів та прибирання зелених зон. Окрему увагу ініціатори заходу приділяють залученню молоді до цієї справи.

Як повідомила президент громадської організації «Let’s do it, Ukraine» Юлія Мархель, у рамках акції, окрім наймасштабнішого прибирання країни, відбудеться ряд інформаційно-просвітницьких заходів, серед яких – всеукраїнський екологічний фестиваль «ЧистоФест», форуми, круглі столи тощо.

– Чисте довкілля та благоустрій населених пунктів – наша спільна справа, тому органи влади на місцях мають створити необхідні умови, аби в цих процесах могли взяти участь усі бажаючі. Зокрема – надати людям спеціальний інвентар та інші засоби, організувати транспорт для вивезення сміття, – зазначила в.о. директора Департаменту ЖКГ ОДА Лідія Борсук.


Довіково:

Минулоріч у прибиранні населених пунктів Чернігівщини під час акцій з озеленення та благоустрою територій взяли участь більше 150 тисяч осіб.
Учасники акції ліквідували 418 несанкціонованих сміттєзвалищ, прибравши при цьому 5345 тисяч кубічних метрів побутових відходів.
Крім того, привели в належний санітарно-технічний стан 164 парки, 252 сквери та 918 дитячих і спортивних майданчиків. А також упорядкували 1035 місць почесних поховань та 2328 кладовищ.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.