Майже п'ята частина жителів Чернігівщини тютюнозалежні
Здоров’я конкретної людини в значній мірі залежить від способу її життя, наявності шкідливих звичок, зокрема – тютюнопаління.

За даними вибіркового опитування домогосподарств в Чернігівській області палить 18,6% населення у віці 12 років і старшому. З них 41,8% має цю пагубну звичку вже понад 20 років; кожний шостий з опитаних палить від 6 до 10 років, кожний сьомий – від 16 до 20 років.
Найбільша частка (37,9%) з тих, що палять, спалюють за добу від 16 до 20 сигарет, третина – від 6 до 10 сигарет, кожний шостий – від 11 до 15 сигарет, 7,5% – більше однієї пачки, 4,3% – від 1 до 5 сигарет в день.
Серед жінок тютюнокуріння найбільш поширене в активному дітородному віці. Кожна дванадцята жінка України у віці 18–29 років повідомила, що курить. Викликає занепокоєння наявність цієї шкідливої звички серед підлітків країни. За даними опитування, серед підлітків у віці 16–17 років курять 2% дівчат та 8,3% хлопців.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.