Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 вересня, 08:23:25

Патрульні долучилися до правового театру

14.02.2017   09:52

Орієнтуватися в питаннях роботи патрульної поліції, її повноважень, знати свої права у випадку затримання або звернення до поліції особливо важливо для молоді.

Чернігівські патрульні на запрошення громадської організації «МАРТ» та в рамках проекту «Моя нова поліція» провели черговий захід для студентів коледжу транспорту та комп’ютерних технологій Чернігівського національного технологічного університету. Мета заходу – налагодження діалогу і співпраці між поліцією та молоддю.

Для того, щоб хлопці і дівчата, які прийшли на захід могли провести час не тільки з користю, а й у веселій дружній атмосфері, все відбувалося у форматі правового театру, в якому акторами мали стати самі студенти.

Студенти об’єдналися у чотири групи-команди, кожна з яких отримала завдання розіграти одну з чотирьох життєвих ситуацій, в яких майже всі опинялися хоч раз у житті – в ролі свідка або учасника.

Особливістю завдань було те, що одним із головних героїв був персонаж поліцейського, і учасники мали самостійно визначити його роль та дії у вирішенні тієї чи іншої ситуації. Після завершення кожної імпровізації патрульні поліцейські давали коментар, розповідали, як насправді мав діяти правоохоронець відповідно до його повноважень і законодавства України.

Активна участь студентів у заході дає впевненість, що надалі їх правова обізнаність та громадянська позиція лише зростатиме.


Патрульна поліція Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:10

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 24 вересня по 8:00 25 вересня 2021 року

25 вересня - Артамон Змійовик або Зміїне свято

25 вересня - Артамон Змійовик або Зміїне свято 08:00

Артамон Змійовик або Зміїне свято 25 вересня за повір'ями могло принести як велику удачу, так і обіцяло тяжкі хвороби - в залежності від виконання важливих правил.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 217 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 217 нових випадків COVID-19 21:42

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 24 вересня в області зафіксовано 217 нових випадків COVID-19.

У дитсадках Прилук встановлюватимуть контейнери для роздільного збору сміття 14:34

У Прилуках місцеві активісти спільноти "10 гривень Прилуки" оголосили про старт нового проекту - придбання контейнерів для роздільного сміття для дитячих садочків. Долучитися можуть всі охочі, а зокрема екологічно-свідомі дитячі садочки міста.