Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 грудня, 01:16:11

Аварійно-ремонтні роботи з відключенням водопостачання на 13-14.02.2017

13.02.2017   13:27Агенцiя

Буде організовано підвіз питної води.

В зв’язку з аварійними роботами (заміна засувки Д=100мм) за адресою вулиця Козацька, 1
13.02.2017 року з 9:30 до 15:00 буде припинена подача холодної води: до житлових будинків по:
вулиці Козацька, № 1а, 1в, 1г,
вулиця Козацька,1а Навчально-науковий інститут права та соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету (Інститут),
вулиця Казацкая, 1 Дільничний пункт міліції,
вулиця Казацкая ,1 Гуртожиток Навчально-наукового інституту права і соціальних технологій Чернігівського національного технологічного університету (Гуртожиток).
Буде організовано підвіз питної води.
В зв’язку з аварійно - ремонтними роботами ( заміна засувки Д=100 мм) по вулиці Шевченка,5
14.02.2017 року з 9:00 до 15:00 не буде холодної води за адресами :
вул. Шевченко, 3;5;7, проспект Миру, 18;
Шевченко, 5 - Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещастних випадків на виробництві та професійних захворювань у Чернігівській області (Фонд соціального страхування), Федерація профспілкових організацій Чернігівської області, ГАРАНТИЯ (страхова компанія).
Шевченко, 7 - Чернігівська обласна державна адміністрація (Обласний орган виконавчої влади), їдальня, Департамент економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації (Управління з питань зовнішніх зносин, торгівлі та цінової політики, Управління промисловості, транспорту і зв’язку (Чернігівська обласна державна адміністрація).

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства»

На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

12 грудня: цей день в Україні і світі

12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05

День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини