Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 08:16:45

Кримінальна поліція викрила дачного злодія

09.02.2017   07:15

Зловмисник тероризував дачне товариство, викрадаючи звідти електроінструмент і все, що можна здати на брухт.

5 лютого по допомогу до поліції звернувся житель обласного центру і повідомив про крадіжку з дачі. Зловмисник, зламавши замок на воротах металевого вагончика, розташованого в дачному господарстві у приміському селі, проник всередину та викрав чимало цінного обладнання.

Здобиччю дачного злодія стали насосна станція, бензопила «Husqvarna», бензокоса, електротример, автомагнітола. А на додачу до цього він викрав ще й алюмінієві ворота.

На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група.

Провівши комплекс розшукових заходів, співробітники кримінальної поліції Чернігівського відділення поліції викрили у крадіжці раніше судимого за аналогічні злочини жителя Чернігова, який надав правдиві свідчення.

З’ясувалося, що чолов’яга навідувався на цю дачу регулярно. Він збував викрадений інструмент на міських ринках, а коли гроші закінчувалися, знову залазив на цю дачу. Згодом затриманий розповів правоохоронцям, що останнього разу нічого цінного, крім електричних дротів, на дачі вже й не лишилося.

Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження зав частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Наразі поліція встановлює місцезнаходження викраденого майна. Триває досудове розслідування.


Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини