Рятувальники вивільнили транспортні засоби із снігових заметів
6 лютого о 08:10 рятувальники 7-го пожежного професійного посту м.Остер Козелецького району надали допомогу з вивільнення автомобіля "Toyota Land Cruiser", що напередодні ввечері застряг у сніговому заметі серед поля біля села Соколівка.
Транспортний засіб із проблемної ділянки дороги бійці ДСНС відбуксирували пожежно-рятувальним автомобілем підвищеної прохідності.
Того ж дня о 16:35 до Служби порятунку "101" у Срібнянському районі надійшло повідомлення про те, що біля села с. Артеменків у сніговий замет потрапив шкільний автобус, в якому на той момент перебувало 8 школярів. За викликом на місце події прибуло відділення 14-го державного пожежно-рятувального підрозділу УДСНС України у Чернігівській області. Автомобілем підвищеної прохідності рятувальники вивільнили автобус.
Загалом, від підрозділів УДСНС України у Чернігівській області для надання допомоги залучались 5 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.
У ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Новий керівник — нові горизонти: у Прилуцькому технічному фаховому коледжі відбулися кадрові зміни 14:09
Озирнутися назад - може бути лячно. Кожного дня ми випробовуємо силу власних кроків, адже рух вперед завжди вимагає сміливості.
Від металевих контейнерів до дерев’яних навісів: у Чернігові демонтують ще 34 незаконні тимчасові об’єкти 13:48
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 20 листопада надав дозвіл на демонтаж 34 незаконно встановлених тимчасових об’єктів на території міста.
Чернігівські дзюдоїсти вибороли п’ять нагород на чемпіонаті України серед молодших кадетів 13:25
У період з 17 до 19 листопада в місті Ужгород відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів до 17 років.
До Чернігова доставлено нову партію гуманітарної допомоги з Лаппеенранти 12:43
20 листопада до Чернігова прибула чергова партія гуманітарної допомоги від міста-побратима Лаппеенранта.
На Новгород-Сіверщині поліцейські вилучили у чоловіка незаконну зброю та боєприпаси 12:21
Співробітники Новгород-Сіверського районного відділу поліції під час санкціонованого обшуку в господарстві 40-річного мешканця громади виявили гранату, вибухову речовину, боєприпаси та шість нелегальних гладкоствольних рушниць.