Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:27:41

Прокурором у суді доведену вину учасників організованої групи в незаконному виготовленні та реалізації алкогольних напоїв

07.02.2017   07:53

Вироком Деснянського районного суду м. Чернігова 01.02.2017 засуджено жителів Чернігівщини, які діючи в складі організованої групи, незаконно масово виготовляли алкогольні напоїв з недоброякісної сировини, що становило загрозу для життя та здоров’я людей.

Сукупністю зібраних доказів прокурор у судовому засіданні довів, що три особи з метою незаконного отримання неконтрольованого державою прибутку об’єднались в єдине злочинне угрупування та із жовтня 2015 по березень 2016 років у приміщенні гаража, розташованого на території одного із автокооперативів у м. Чернігові та обладнаним необхідним устаткуванням, виготовляли й збували фальсифіковані алкогольні напої.

Виготовлена з порушенням технологічних норм продукція  реалізовувалася споживачам через торгівельні мережі Чернігівської та Київської областей.  

Прокурором в суді  також доведено роль кожного учасника організованої групи, виконання ними обумовленого порядку узгоджених дій, спрямованих на досягнення злочинної мети, пов’язаної із незаконним виготовленням та реалізацією алкоголю, який відповідно до висновку експерта є водним розчином спирту, що не відповідає вимогам державних стандартів та становить загрозу життю й здоров’ю людей.

Вироком суду кожного із обвинувачених засуджено до 5 років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з випробуванням строком на 2 роки.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.